Skip links

Toshiba Klima

İnovasyon, verimlilik, yüksek güvenirlik, enerji tasarrufu, çevreye saygı… Bu güçlü değerler Toshiba’da yaptığımız herşeyin kalbinde yer almaktadır. 50 yıldan uzun süredir Toshiba müşterilerine mükemmel Japon kalitesinin uzmanlığını ve güvenilirliğini sunmaktadır.

Hakkımızda

30 Yıllık İklimlendirme Uzmanlığı ve Kaliteli Hizmet İklimlendirme, yaz aylarında nem dengesini koruyup soğutmayı; kış aylarında sıcaklığı arttırmayı ve ısınmayı sağlamaktadır. Böylelikle çevre dostu sistemler ile her mevsimde ideal konfor sağlanmış olmakta, bütçe odaklı alternatif çözümler sunulmaktadır. Önder Makine “kaliteli hizmet, memnun müşteri” politikasını izleyerek, uzman mühendisleri aracılığıyla soğutma ve havalandırma sistemleri, kombi, klima ve vrf gibi birçok cihazın satışını, yetkili servis aracılığı ile kurulumunu gerçekleştirmektedir. 30 yıllık tecrübenin işe aktarıldığı kalite, Önder Makine için vazgeçilmez bir unsurdur.

Makine mühendislik sektörünün bilinen isimlerinden Önder Makine Mühendislik, yılların tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya devam eden öncü bir firmadır. Ana faaliyet grubu iklimlendirme alanında, 30 yıllık deneyimini sektöre aktarmakta, her sektörde her ortamda tercih edilen iklimlendirme sistemlerinin kurulumunu sağlamaktadır.

Sertifikalarımız Ve Belgelerimiz

Bizi Tercih Eden Bazı Markalar

TOBİ Web deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgileri kullanır.